Župske obavijesti od 23. do 31. ožujka
23.03. subota | SIFI: 9.15 probe za dječji zbor; 10.00 vjeronauk za sve; 11.00 probe za dječji folklor; SIFI: 15.00 USKRSNA ISPOVIJED i misa. |
24.03. |
HBG: 9.30 St. Josef; 9.00 ispovijed; |
26.03. Vel. utorak |
BB: 16.30 molitva krunice, pobožnost 13 utoraka sv. Anti i mogućnost za sv. ispovijed; 17.30 sveta misa; |
27.03. Vel. srijeda |
LEO: 19.15 uskrsna ispovijed (ispovijeda 5 svećenika) |
28.04. Veliki četvrtak |
BB: 17.30 mogućnost za svetu ispovijed, molitva krunice; |
29.03. Veliki petak |
SIFI: 17.00 obredi Velikog petka |
30.03. Vel. subota |
HBG: 16.45 molitva blagoslova uskrsnog jela |
31.03 |
HBG: 9.30 St. Josef; |
01.04. Uskrsni |
SIFI: 11.00 Dreifaltigkeit |
HBG=Herrenberg; BB=Böblingen; LEO=Leonberg; SIFI= Sindelfingen; |
Obavijest o izborima za Hrvatski sabor
Hodočašće u Fatimu i Santiago
Zahtjev za upis vjernika u HKZ Zajednice
U našoj biskupiji Rottenburg-Stuttgart postoje mjesta gdje žive hrvatski vjernici katolici, ali ta mjesta teritorijalno ne pripadaju jednoj od Hrvatskih katoličkih zajednica pa ti vjernici pripadaju samo njemačkoj zajednici.
Biskupija je donijela pravilnik o upisu vjernika u Hrvatsku katoličku zajednicu.
Ovdje donosimo najvažnije informacije (dalje čitajte)
Uskrsna ispovijed u našim zajednicama
Pred nama je vrijeme Velikog tjedna i slavlja najveće kršćanske svetkovine Uskrsa. Svi oni koji se žele ispovijediti pred Uskrs neka pogledaju raspored ispovijedanja i neka se ravnaju po tom rasporedu.
HERRENBERG - nedjelja 17.03. ispovijeda se od 9.00 sati do mise.
SINDELFINGEN - petak, 22.03. od 17.30 do početka križnog puta.
SINDELFINGEN - subota, 23.03. 15.00 sati USKRSNA ISPOVIJED (ispovijeda 9 svećenika).
LEONBERG- velika srijeda, 27.03. u 19.15 (ispovijeda 5 svećenika).
BöBLINGEN - utorak, 19.03. pola sata prije mise.
BöBLINGEN - veliki utorak, 26.03. od 16.30 do mise u 17.30.
BöBLINGEN - Veliki četvrtak, 28.03. od 17.30 do mise.
Uskrsna ispovijed u okolnim hrvatskim zajednicama:
Slavlja i događanja u 2024. u našim zajednicama
01.-03. ožujka |
Duhovna obnova s don Damirom Stojićem. |
30.-31. ožujka |
Slavlje uskrsnog bdijenja i Uskrsa. |
04. svibnja |
Slavlje Prve pričesti u Sindelfingenu i u Leonbergu. |
9.-12. svibnja |
Hodočašće u Lourdes. |
5. ili 12. svibnja |
Župsko slavlje sv. Leopolda Mandića u Herrenbergu. |
19. svibnja |
Duhovi - završetak uskrsnog vremena. |
30. svibnja |
Slavlje Tijelova. |
13. lipnja |
Slavlje sv. Ante u Sindelfingenu. |
22. lipnja |
Slavlje sv. krizme u Sindelfingenu. |
23. lipnja |
Župsko slavlje sv. Ivana u Leonbergu. |
29. lipnja |
Susret ministranata u Geislingenu. |
30. lipnja |
Ljetna fešta u Sindelfingenu. |
29. rujna |
Župsko slavlje Gospe Vel. zavjeta u Sindelfingenu. |
18.-20. 10. |
Duhovna obnova s P. Markom Glogovićem. |
27.10.-02.11. |
Hodočašće u Fatimu, Lisabon i Santiago. |
17. studeni |
Župsko slavlje sv. Nikole Tavelića u Leonbergu. |
23. studeni |
Essen - smotra dječjih zborova. |
30. studeni |
Nikolinjska proslava u Maichingenu. |
Prosinac |
Božićni koncert. |
24.-25. 12. |
Slavlje božićnog bdijenja i Božića. |